2023.06.16 godz. 10:47 Wrocław, Dolnośląskie

Dzien dobry. Moja dziewczyna wystawila 1 gwiazdke w wizytowce google. Po czym dostala wiadomosc. Czy jest w jej tresci cos za co mozna podac pozew do sadu?

Wyjaśnienie sytuacji

Posłuch uważnie ukrainko. Jeśli chcesz iść z nami na wojnę, to nie ma sprawy, jesteśmy do tej WOJNY GOTOWI. Jeśli myślisz, że swoim MŚCIWYM I KRZYWDZĄCYM NAS PASZKWILEM wymusisz na nas siłowo zmianę decyzji, to niestety, ale musimy Cię zmartwić: NIC TAKIEGO SIĘ NIE WYDARZY. To twoim obowiązkiem, a nie naszym jest dostarczenie w terminie 14 dni towaru celem jego zwrotu. To nie my tylko TY próbowałaś w swoich wiadomościach wymusić na nas zmianę decyzji. DECYZJI, która jest w zgodzie z naszym REGULAMINEM, ale przede wszystkim decyzji, która jest w zgodzie z prawem obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Zamieszczając na naszej wizytówce google swojego MŚCIWEGO PASZKWILA w postaci jednej gwiazdki pokazałaś, gdzie masz nasz REGULAMIN i gdzie masz nasze polskie prawo. Prawo, które jest jedno dla wszystkich, prawo, do którego przestrzegania jesteś zobowiązana. Podsumowując. Usuniesz dzisiaj tego HANIEGNEGO PASZKWILA i rozstaniemy się bez zbędnych formalności. Jeśli go dzisiaj nie usuniesz tancerko ze szkoły NO LIMITS, to poweźmiemy stosowne kroki, które spowodują, że BŁYSKAWICZNIE usuniesz tę opinię. Jesteśmy gotowi do WOJNY, którą nam wytoczyłaś! Będziemy bezwzględni w obronie naszego dobrego imienia, które ty próbujesz zniszczyć, bo nie chcesz przestrzegać polskiego prawa!

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Cze 2023 15:44

A czego konkretnie dotyczyła sytuacja opisana pokrótce w treści, a dotycząca zwrotu towaru w ciągu 14 dni?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)