2021.12.02 godz. 13:04 Zgorzelec, Dolnośląskie

NFZ pozyskanie danych osoby zmarłej .

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Moja Mama zmarła w 2017r. ,jestem synem, część dokumentacji medycznej zniknęła.Chciałbym wystąpić do NFZ- tu o udostępnienie danych z ich bazy danych.Nie posiadam podpisu elektronicznego itp. , czy tylko zostaje mi przez sąd składać wniosek? Pozdrawiam Rafał Kaczor

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Gru 2021 13:45

Nie musi Pan posiadać podpisu elektronicznego by złożyć taki wniosek. można złożyć wniosek listownie.

Zmodyfikowano dnia: 02 Gru 2021 13:45