2022.05.07 godz. 13:00 Miastko, Pomorskie

Problem z otrzymaniem odszkodowanie

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry nazywam się Anna Chciałam zasięgnąć porady prawnej. Mam problem z otrzymaniem odszkodowanie szkody. Elektryk robił elektrykę w przyczepie kempingowej gdzie kilka miesięcy później doszło w niej do pożary. Elektryk przyznał mi się do wini że popełnił błąd i podał swoje dane aby zgłosić szkodę I ubiegać się o zwrot kosztów. Problem zaczął się wtedy gdy ubezpieczalnia poprosiła go o dosłanie dokumentów i oświadczenia że jest winny. Elektryk teraz twierdzi że to nie jego wina i nie wysyła potrzebnych dokumentów. Co mogę teraz zrobić aby udowodnić mu winę?

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

Patrycja Murawska

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Maj 2022 19:05

W podobnych sytuacjach robić zdjęcia telefonem incydentu i odebrać oświadczenie z danymi osobowymi i świadczącymi o ub. od wypadków od winnego pożaru w trakcie prac elektryka.