2023.09.18 godz. 18:51 Strzelce Opolskie, Opolskie

Dzień dobry nazywam się Paweł i chciałem powiedzieć że Holandia wydała mnie do dwóch wyroków a Polska chce mi wprowadzić trzeci do którego nie zostałem wydany

Wyjaśnienie sytuacji

Deportowali mnie z Holandii do dwóch wyroków Polska chce wprowadzić mi trzeci i wpierają mi że napisałem oświadczenie o zrzeczenie się zasady specjalności a ja tego na pewno nie zrobiłem co mogę zrobić proszę o pilny kontakt

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Wrz 2023 15:18

Zgodnie z orzecznictwem SN Sąd może skazać za czyny (postępowania) wobec których wykonano ekstradycję. W opisie brak informacji czy kolejny czyn dotyczy prowadzonych postępowań (np czyn ciągły czy kolejne zarzuty do tej samej sprawy). Jeśli potrzebuje Pan obrońcy, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)