2022.06.04 godz. 18:35 Ruda Śląska, Śląskie

Utajony majatek

Wyjaśnienie sytuacji

Dzien dobry Niedawno zmarl moj ojciec. Byl on zonaty od paru lat(druga zona) podczas wizyty u notariusza jego zona utaila ze zaraz po smierci ojca przelala wszystkie jego pieniadze z konta na swoje konto. Dopiero niedawno sie o tym dowiedzialam i nie jestem pewna czy w ogole jest takie cos zgodne z prawem. Nie bylo testamenu a spadek byl podzielony na mnie,siostre i jego zone. Z gory dziekuje bardzo za porade Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Cze 2022 21:30

Nic nie stoi na przeszkodzie, by w sądzie zrobić uzupełniający dział spadku. Takie działanie macochy uważam za noszące znamiona przestępstwa.