2020.11.04 godz. 07:32 Słupsk, Pomorskie

Odszkodowanie za śmierć ojca

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Niespełna miesiąc temu zginął mój teść. Był to wypadek w pracy, na parkingu na terenie zakładu pracy. Siostra zmarłego podpisała umowę z firmą odzyskującą odszkodowania. Również do Nas dotarła ta firma. Czy mogę podesłać do Państwa umowę, aby sprawdzić czy wszystko jest w niej bezpieczne dla Nas jako rodziny zmarłego? Nie wiem czy podpisać z Nimi umowę.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Lip 2021 22:17

Proszę udać się do kancelarii adwokackiej lub radcy prawnego. Będą mieli Państwo gwarancję rzetelnego procesu. Wykwalifikowani prawnicy mają również ubezpieczenie OC oraz zasady etyki zawodowej.