2022.01.10 godz. 11:14 Dąbrowa Górnicza, Śląskie

Dzień dobry od 2020 czekam na zaprzeczenie ojcostwa i dziś dostałam pismo które mam zanieść do komornika. W jakim celu potrzebne jest to do zaprzeczenia ojcost

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry od 2020 czekam na zaprzeczenie ojcostwa i dziś dostałam pismo które mam zanieść do komornika. W jakim celu potrzebne jest to do zaprzeczenia ojcost

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Sty 2022 12:41

Najprawdopodobniej dostała Pani informację z sądu, że pozew nie został skutecznie doręczony (adresat nie mieszka pod wskazanym adresem lub nie odebrał korespondencji - awiza). Teraz może Pani zwrócić się do komornika, by doręczył pozew zamiast poczty.