2024.03.03 godz. 14:51 Zgierz, Łódzkie

Problem z wypełnieniem wniosku

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry od 26.02.2024 maz ma wydany przez Policję zakaz zblizania się do mnie i mojego starszego syna(18lat) z powodu przemocy fizycznej i psychicznej. Chce przedłużyć ten zakaz i mam do wypełnienia wniosek do sądu o przedłużenie tego zakazu. Niestety mam problem z wypełnieniem dwóch punktów: punkt 5.1.2 nie wiem czy mam tu wpisać adresy czy jakoś inaczej tu trzeba opisać oraz punkt 5.2.3 czy ja tutaj coś wpisuje. Poproszę o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Kwi 2024 18:14

Dzień dobry Pytanie, czy zakaz ma dotyczyć zbliżania się do mieszkania punkt 5.1 ppkt 2), czy do osoby punkt 5.1.ppkt 3). Jeżeli chodzi o zakaz zbliżania się do osoby, to wydaje się, że punkt 5.1.2 nie dotyczy tego zakazu. W punkcie 5.2.3 należy wpisać dowody, które sąd ma przeprowadzić. Wskazane byłoby zajrzeć do akt sprawy dotyczącej wydanego wcześniej zakazu i na tej podstawie wypełnić ten punkt. Z wyrazami szacunku