2022.02.01 godz. 11:15 Borowy Młyn, Pomorskie

Problem z byłym partnerem

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Od grudnia 2019roku mam problem z byłym partnerem z którym mam dziecko. Do dnia dzisiejszego mi ubliża. Założyłam sprawę karną/ cywilną. Z artykułu 216 i poprosiłam sąd aby rozważyli na podstawie screenów wiadomości jeszcze artykuł 190a&1. Sprawa została założona w lipcu 2021r. Ale dopiero w styczniu 2022 r odbyła się. To znaczy oskarżony się nie wstawił i ma adwokata. Proszę o pomoc w postaci porady dla tego że sędzina wtedy na rozprawie chciała abym zrezygnowała z tej rozprawy oraz że i tak jestem na drodze przegranej ponieważ oskarżony może mieć mocne usprawiedliwienie.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Maj 2022 21:02

Proszę również złożyć wniosek o przyznanie Pani pełnomocnika z urzędu. W takich sprawach bardzo ważne są indywidualne okoliczności sprawy.