2024.06.27 godz. 23:56 Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

Problem z byłym mężem mojej parterki

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry . Od ponad półtora roku jestem w związku z kobietą która ta chwilę jest po pierwszej sprawie rozwodowej . Z tamtym mężczyzna nie jest od 2 lat. Od tamtej pory wysłał jej setki jak nie tysiące smsów różnych treści . Groźby , obrażanie itp . Mi również groził smsami np że zniszczy mi życie. Również rozesłał mojej zdjęcie swoim znajomym aby prawdopodobnie psuli mi dzień jak spotkają mnie na drodze . Chcę się do niej wprowadzić ale nie wiem co będę mógł zrobić jeśli będzie nas nawiedzał, groził smsami itp. on jest już też związku ale cały czas wtrąca sie w nasze życie .

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Cze 2024 15:14

Szanowny Panie, sprawa jest wielowątkowa i wymaga uzyskania odpowiedzi na nasuwające się pytania, w tym uzyskanie szerszych informacji co do chwili obecnej zostało uczynione.