2021.04.23 godz. 13:26 Gdańsk, Pomorskie

Brak operacji złamanego biodra

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, ojciec trafił we wtorek do szpitala ze złamanym biodrem. Do dziś leży unieruchomiony w łóżku na oddziale przyjęć. Szpital nie operuje gdyż nie ma miejsc na ortopedii. Czy można rządać przewiezienia do innego szpitala. Mamy piątek, jak długo pacjent może być w takiej sytuacji nieoperowana? Proszę o pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Lip 2021 22:03

Proszę zgłosić sprawę rzecznikowi praw pacjenta i do NFZ.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)