2022.07.23 godz. 16:15 Czechowice-Dziedzice, Śląskie

Jak wybrnąć z zaistniałej sytuacji ?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry . Opiszę problem. Wynajmujemy mieszkanie . W styczniu tego roku skończyła się umowa i do dnia dzisiejszego nie została przedłużona . Płacimy co miesiąc za czynsz na rachunek bankowy pieniądze . Początkiem lipca zażądaliśmy umowy i jeśli jej nie dostaniemy nie będziemy płacić . Dostaliśmy telefon że w tej sytuacji mamy się wyprowadzić natychmiast . Czy tak można wzgledem Nas pastapic? Z dnia na dzień ? Przy podpisaniu umowy podpisaliśmy jeszcze alt notarialny o poddaniu się egzekucji w razie naruszenia umowy najmu

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Lip 2022 16:43

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.