2023.07.07 godz. 13:50 Koszalin, Zachodniopomorskie

Jazda pod wpływem marihuany

Wyjaśnienie sytuacji

dzien dobry ostatnio zostałem zatrzymany i byłem pod wpływem thc i miałem przy sobie jointa z czego wiem to mówili ze było tam 0.60g narkotest wykazał mi tez amfetamine choc nigdy jej nie zazywałem paliłem tez pare dni wczesniej wiec z badan krwi napewni mi wyjdzie duzo ng/ml chciałbym sie zapytać czy grozi mi za to pozbawienie wolnosci albo jakies wieksze kary to było pierwsze takie zatrzymanie nie byłem wczesniej karany

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Lip 2023 19:22

Za posiadanie środków odurzających grozi kaa do 3 lat pozbawienia wolności. Dochodzi do tego jeszcze zarzut kierowania pod wpływem narkotyków. Linia obrony może opierać się albo na posiadaniu na własny użytek albo wypadku mniejszej wagi. Jeśli potrzebuje Pan obrońcy, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl