2023.02.17 godz. 05:46 Gdynia, Pomorskie

Wezwanie do zapłaty za szkodę

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Otrzymałem od ubezpieczyciela przed procesowe wezwanie do zapłaty 415 KC. Szkoda powstała w wyniku próby wydostania się z windy, gdzie zostałem zatrzaśnięty z małym dzieckiem. Siłowo otworzyłem drzwi i opuściłem windę. Ubezpieczyciel zakwalifikował to jako moją umyślną szkodę, nie biorąc pod uwagę okoliczności. Proszę o pomoc. Czy sprawa jest z góry przeznaczona na porażkę?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Lut 2023 10:37

dzień dobry, posiadam zbyt mało informacji. Proszę o podesłanie dokumentów na mój adres agnieszka@kancelaria-uranin.pl