2023.05.24 godz. 00:16 Kalisz, Wielkopolskie

Odwołanie do SKO kalisz

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Otrzymałem ze starostwa powiatowego pismo o wszczęciu postępowania administracyjnego ze względu na nie zgłoszenie sprzedaży pojazdu w przeciągu 30 dni zgłosiłem to po 34 dniach Odwołałem się od tej decyzji do SKO ponieważ zgodnie z tym co napisali obowiązek ten spoczywa na właścicielu a ja w dniu sprzedaży już nim nie jestem dlatego wysłałem pismo do SKO na które nie otrzymałem odpowiedzi w ciągu ustawowych 30 dni i nie dostałem również pisma o wydłużeniu tego terminu czy w takim przypadku gdy odpowiedź przychodzi po terminie moje odwołanie z automatu staje się zasadne?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Maj 2023 13:59

dzień dobry proszę o przeslanie skanu (zdjęć) decyzji wraz z odwołaniem. email agnieszka@kancelaria-uranin.pl