2022.12.07 godz. 21:01 Wrocław, Dolnośląskie

Ustanowienie pełnomocnika.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, piszę w sprawie ustanowienia pełnomocnictwa. Moja mama nie ma możliwości udać się osobiście do punktu Plusa, by wyrobić nową kartę SIM (dostała nowy telefon, a w starym ma jeszcze starą kartę SIM, która nie pasuje do nowego telefonu). Na stronie Plusa znajduję się jednak informacja, że honorują oni jedynie pełnomocnictwo poświadczone notarialne lub w formie aktu notarialnego. Zastanawiam się, czy naprawdę nie da się załatwić tej sprawy wyłącznie przy pomocy pełnomocnictwa ogólnego. Z poważaniem, Weronika K.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Gru 2022 19:03

Dzień dobry, proszę sprobowac kontaktu z infolinią sieci Plus. Czasami wymiana karty sim może odbyć się w taki rownież sposób. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin