2021.08.27 godz. 15:47 Nysa, Opolskie

Wypowiedzenie umowy o pracę

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, planuję złożyć wypowiedzenie umowy zlecenie i w związku z tym chciałbym wyjaśnić kilka wątpliwości.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Milena Bernacka-Stachniałek

Iława, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sie 2021 09:58

W pierwszej kolejności trzeba zerknąć do umowy i tam poszukać odpowiedzi. Jeżeli w umowie jest zapis o 5 dniowym okresie wypowiedzenia to umowa ulegnie rozwiązaniu po 5 dniach od złożenia wypowiedzenia drugiej stronie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)