2022.12.08 godz. 11:55 Płock, Mazowieckie

Dlugi

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry potrzebuje bezpłatnej pomocy prawnej ,ponieważ na inna mnie nie stać. Moim problemem sa chwilówki ,które nie dają mi żyć i spać . Nie chce być z tym sama ,ponieważ w mojej sytuacji gdzie nie mam pracy ,bardzo trudno mi jest spłacać swoje długi. Mój dług to około 35 tysięcy zloty ,na jaka pomoc mogę liczyć z państwa strony ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Gru 2022 19:56

Dzień dobry, proszę spróbować konsultacji w punkcie nieodpłatnej pomocy prawnej, który ma swoją siedzibę również w Pani mieście. Zapewne zostanie wskazane Pani właściwe rozwiązanie, przy czym osobiście rozważyłbym na Pani miejscu kwestie tzw. upadłości konsumenckiej.