2024.04.23 godz. 19:15 Wrocław, Dolnośląskie

Praca - brak wynagrodzenia

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, pracodawca nie chce wypłacić wynagrodzenia. Wzywa mnie do dokończenia zadania, które nie jest ujęte w umowie, którego nie mogę dokończyć. W poprzedniej pracy wykonywałam powyższe zadanie z osobą doświadczoną mówiłam o tym na rozmowie kwalifikacyjnej mimo to pracodawca obraża mnie że nie umiem tego zrobić jednoczenie nie wyraża chęci pomocy. Nie chce wypłacić mojego wynagrodzenia mimo że złożyłam wypowiedzenie, nie odpowiedział na nie, dalej wzywa do wykonania zadania

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Kwi 2024 20:25

Dzień dobry Pytanie, czy jest to umowa o pracę, czy umowa zlecenie czy o dzieło? Czy w umowie były zawarte postanowienia dotyczące jej wypowiedzenia? Z wyrazami szacunku