2022.02.01 godz. 12:26 Opole, Opolskie

Pomoc w złożeniu pozwu do sądu pracy

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień Dobry Pracowałem na podstawie umowy o pracę tymczasową w Niemczech. Obowiązywała mnie ustawa o pracownikach tymczasowych z dnia 9 lipca 2003r. Pracodawca nie wypłacił mi za wykorzystany urlop i pracę w godzinach nadliczbowych co potwierdził Wojewódzki Inspektorat Pracy. Obecnie czekam na dokumenty z kontroli. Chce złożyć pozew do sądu pracy aby odzyskać niewypłacone pieniądze wraz z odsetkami karnymi. Nie potrafię jednak tego obliczyć i sporządzić pozwu. Czy mogę liczyć na pomoc z Waszej strony? Posiadam wszystkie dokumenty od pracodawcy

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Lut 2022 12:55

Jeżeli jest Pani zainteresowana odpłatną pomocą w tej sprawie, to po uzyskaniu dokumentów z Inspekcji Pracy zapraszam do kontaktu e-mail: balik@vp.pl