2024.09.05 godz. 19:04 Bochnia, Małopolskie

Dzień dobry proszę o poradę w sprawie mojego chłopaka .został zatrzymany w jego aucie policjanci zabezpieczyli narkotyki mefedron oraz amfetaminę.nie był karaby

Wyjaśnienie sytuacji

Narkotyki zostały podrzucone mu przez kolegę który był pasażerem ale oczywiście kolega nie przyznal się że to było jego .a mojego chłopaka jako właściciela auta zatrzymano na dołku na.drugi dzień został wypuszczony.dostal dozór policyjny .niestety przyszlo wezwanie na rozprawę chłopak ma stawiennictwo nieobowiazkowe .chłopak między czasie zgłosił się do psycholog od uzależnień oraz sami od siebie poszukaliśmy danych porad od uzależnień czy to coś pomoże? Ile mu grozi ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Wrz 2024 12:36

Szanowna Pani, w sytuacji występowania narkotyków w tle trzeba liczyć się z postępowaniem karnym.