2021.06.23 godz. 16:03 Lublin, Lubelskie

Umowa zawarta przez sms

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Prowadzę działalność gospodarczą i jakiś czas temu otrzymałam telefon z firmy SIPP (Serwis Informacyjny Polskiego Prawa), gdzie przedstawiono mi ofertę i możliwość skorzystania z usług przez 14 dni za darmo. Umowę zawarłam przez wysłanie smsa o treści "Tak" w odpowiedzi na ich wiadomość. Potem o sprawie zapomniałam, nie korzystałam z serwisu. A dzisiaj dostałam fakturę na 1800 zł, bo skończył mi się okres próbny i go przegapiłam. Jest sporo osób, które znalazły się w podobnej sytuacji. Zastanawiam się czy są szanse, żeby jednak tej kwoty nie płacić.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Cze 2021 18:21

Sporo takich spraw skończyło się w sądzie pozytywnie dla przedsiębiorców. Niestety trzeba liczyć się ze sprawą sądową i zaangażowaniem prawnika.