2023.02.17 godz. 14:43 Tarnów, Małopolskie

Spadek

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Rodzice mojego ojca zarówno jak i mój ojciec nie żyją, a w domu pozostał brat ojca kawaler. Z tego co się dowiedziałem zapisał działki które zostały po rodzicach na dzieci swojej siostry wszystko na nich przepisał. Chciałabym się dowiedzieć czy nam też coś się należało? Bardzo będę wdzięczny za odpowiedź. Z wyrazami szacunku. Mariusz

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Lut 2023 10:05

Czy było prowadzone kiedykolwiek postępowanie spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku) oraz postępowanie działowe? Czy dziadkowie lub zmarły ojciec pozostawili testament? Od odpowiedzi na powyższe pytania zależy odpowiedź. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie. Email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)