2022.12.05 godz. 09:49 Wrocław, Dolnośląskie

Nakaz zapłaty pilne

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry,  sprawa jest pilna, bo dziś mija termin na złożenie odwołania. ​ Dostałam nakaz zapłaty. Moja córka uczęszczała do przedszkola. Zgłosiłam poprzedniemu pracodawcy gdzie chodzi, gdzie trzeba się logować do systemu płatności itd bo była możliwość że pracodawca będzie płacił. Niestety nie mam na to żadnego dowodu, bo było wysłane drogą emailową. Nie otrzymałam z placówki do której należała córka jakiekolwiek informacji o tym, że płatności są nie uiszczane. Po roku otrzymałam wiadomość, że płatności nie ma i zaczęło się wtedy poszukiwanie od jakiego momentu córka c

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Gru 2022 12:38

Dzień dobry, jeżeli jest Pani zainteresowana odpłatną pomocą w sporządzeniu pisma od sądu, zapraszam do kontaktu.