2023.07.24 godz. 17:54 Kraków, Małopolskie

Odstąpienie od umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, sprzedałem jako JDG sklep internetowy spółce zoo. Po 3tygodniach spółka chce odstąpić od umowy, tutaj pytanie czy ma prawo? Sklep jest już dostosowany do potrzeb klienta. Powodem chęci odstąpienia jest to iż jedna z firm nie chciała podpisać z nimi współpracy, w umowie nie było żadnego zapisu dotyczącego sprzedaży "współpracy" , tylko domena, cesja, sklep na platformie oraz grafiki Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Lip 2023 12:54

Na chwilę obecną nie widzę podstaw do odstąpienia. Czy umowa zawierała zapisy dotyczące odstąpienia? Ewentualnie proszę o przesłanie jej skanów na adres e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl