2023.09.15 godz. 13:26 Warszawa, Mazowieckie

Podwójne OC

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Ubezpieczałam samochód w firmie ubezpieczającej. Wykupiłam Polise w innej firmie niż dotychczas.Po jakimś czasie okazało się ,że mam dwa ubezpiecznia OC,ponieważ firma ,w której ubezpieczałam samochód ,nie przesłała wypowiedzenia umowy. I musze opłacić ponad 1000 zł za ubezpieczenie + aktualne ubezpieczenie.Firma ubezpieczająca nie pamięta jak to było z wypowiedzeniem bo było to bardzo dawno i twiedzi ,że być może wypowiedzenie nie dotarło przez błąd systemu. I nie przyznaje się do winy,mimo zapewnienia ,że to "załatwi " Od maja próbowała coś z tym zrobić .Czy w takiej sytuacji da się coś zrobić ? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Wrz 2023 13:51

Dzień dobry, istnieje możliwość rozwiązania podwójnej polisy oc. Zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Proszę przesłać na adres email obie polisy. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl