2022.03.09 godz. 09:28 Czechowice, Śląskie

Eksmisja, ugoda

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. W 2016 otrzymaliśmy eksmisję z mieszkania PKP z dostępem do mieszkania socjalnego, którego jeszcze nie otrzymaliśmy. Rodzina 5 osobowa troje dzieci nieletnich. w tym roku poprawia się nam sytuacja finansowa. chcemy zawrzeć ugodę o spłatę długu na raty, po spłacie ponowne zawarcie umowy najmu (informacja PKP). co jeżeli znajdzie się mieszkanie socjalne w czasie spłaty zadłużenia, nie chcemy się wyprowadzać do gorszych warunków, a pewnie takie będą. Czy można zatrzymać eksmisję w czasie spłaty zadłużenia.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Wrz 2022 21:18

witam specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszam do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019 do darmowej wstepnej konsultacji .
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)