2024.02.25 godz. 14:25 Kraków, Małopolskie

Brak zwrotu pieniędzy od dłużnika

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, W październiku ubiegłego roku pożyczyłam kwotę w wysokości 2 500 zł osobie studiującej mój kierunek. Pierwotnie powinnam dostawać przelew bankowy (500 zł) co 2 tygodnie. Data zwrotu ciągle ulegała zmianie. Również zostałam poproszona o kolejny przelew (2 500 zł/ 3 000 zł), jako że nie posiadałam takiej kwoty przelałam 250 zł. Aktualnie mija już 5 miesiąc, a zostało mi oddane tylko 300 zł. Zaistniały problem próbowałam rozwiązać we własnym zakresie, co nie przyniosło żadnych efektów. Pragnę dodać, iż posiadam wszystkie zrzuty ekranu wiadomości oraz historię przelewów. Dziękuję!

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Lut 2024 09:18

Dzień dobry, jeśli jest Pani zainteresowana przejęciem sprawy przez Kancelarię zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)