2023.01.16 godz. 18:07 Gdańsk, Pomorskie

Dzień dobry

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, w trakcie sprawy spadkowej po ojcu zmarła Jego 2.żona- nasza macocha. Wiem, że musimy założyć nową sprawę o spadek po ojcu a co z częścią po macosze. Sprawę zakłada jej córka czy to jedna sprawa spadkową. I co , jeśli jej córka zrzeknie się spadku. Kto dziedziczy, ja czy siostra macochy?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sty 2023 22:56

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu prywatnego w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl, telefonicznie 663 914 880 lub osobiście w kancelarii (Piaskowa 9) po umówieniu terminu. W opisie jest zbyt mało danych, aby udzielić precyzyjną odpowiedź