2023.01.03 godz. 13:19 Poznań, Wielkopolskie

Nękanie przez firmę Asseta.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. W wieku 18 lat wzięłam telefon w sieci Play. Nie płaciłam abonamentu i w konsekwencji miałam komornika. Zadłużenie zostało spłacone w 2 lub 3 ratach w całości. Mimo iż dług został spłacony nadal jestem nękana przez firmę Asseta, dzwonią do mnie z różnych województw i numerów..piszą SMS i straszą mnie wizyta terenowa. Proszę o pomoc… Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Sty 2023 14:44

Dzień dobry, sprawa wymaga bliższego zapoznania się. Sugeruję osobisty kontakt z prawnikiem celem analizy dokumentów.