2022.11.11 godz. 17:26 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

Wyrok osiadki 6 mies

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry wczoraj został zatrzymany do odsiadki mój narzeczony na okres 6 miesiecy był jedynym żywicielem rodziny zostałam teraz bez niczego razem z synem staramy się wnioskować o bransoletkę lub krótszy wymiar kary co mogę zrobić i jak by to załatwić mieszkanie jest na narzeczonego wyrok 6 mięsiecy pozbawienia wolności kara grzywny 200 zł plus koszta sondowe razem około 800 zł

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Lis 2022 12:15

Można oczywiście wnosić o odbycie kary w systemie dozoru elektronicznego bądź też o przerwę w odbywaniu kary jeżeli przemawiają za tym ważne względy rodzinne lub osobiste. W razie pytań zaprawszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)