2022.07.08 godz. 22:30 Racibórz, Śląskie

Wypowiedzenie umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Z dniem 1.06.2022 r. rozpoczęłam pracę w urzędzie gminy na stanowisku Referent do spraw kasy. Jest to umowa na zastępstwo zawarta z dniem 01.06.2022 r. Na umowie o pracę było napisane że umowa na czas zastępstwa . Czyli do końca roku 31.12.2022 r. Niestety praca nie jest dla mnie odpowiednia i chce zrezygnować. Niestety psychicznie nie wytrzymuje natłoku obowiązków i spraw związanych z odpowiedzialności jaka została na mnie rzucona. Co muszę przygotować żeby zrezygnować z pracy? I ile będzie trwał okres wypowiedzenia? Czy jest jakaś możliwość by zakończyć ta pracę szybciej bez okresu wypowiedzenia?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Lip 2022 21:33

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.