2022.05.12 godz. 11:20 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Brak zwrotu pieniędzy

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Zakupiłam towar od firmy na kwotę 240 zł, do dnia dzisiejszego nie został dokonany zwrot środków. Otrzymuje tylko meile, że sprawa została ponaglona w dziale księgowości lecz nic z tym sie nie dzieje. W Internecie opinie są również złe, ludzie opisują jak zostali oszukani i nie zostały zwrócone im pieniądze za zwrócony towar.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Maj 2022 15:44

Możliwości jest wiele. Na początek proszę spróbować wysłać wezwanie do zapłaty. Proszę również pomyśleć o złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.