2021.05.30 godz. 11:10 Łódź, Łódzkie

Częstsze kontakty z synem

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry , zależy mi na częstszych kontaktach z synem nie wiem jak to zrobić do kogo się zwrócić , syn skończył w maju 5 lat a ja do dzisiaj mogę się z nim spotykać 4 dni w miesiącu po 3 godziny w obecności matki która niechce żeby były częstsze i dłuższe kontakty , niewiem nawet gdzie mieszkają ( nieznam adresu ) proszę o pokierowanie mnie co zrobić , jak i gdzie

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Cze 2021 21:37

Dzień dobry, w pierwszej kolejności powinien Pan ustalić adres zamieszkania syna. Następnie złożyć wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem do sądu właściwego dla jego miejsca zamieszkania.