2022.10.18 godz. 20:33 Gniezno, Wielkopolskie

Dzień dobry założyłem konto na portalu randkowym eronino .

Wyjaśnienie sytuacji

Po czym założeniu tego konta opłaciłem miesieczny abonamet . Teraz po trzech miesiącach od tamtego momentu pisze do mnie jakaś windykacja i żąda żebym zapłacił 54 euro za te 3 miesiące. Po czym podam że ta opłata będzie przez cały czas wynosiła co 3 miesiące 54 euro . I tu pytanie czy muszę za to płacić ? Przypomnie że nie widziałem nigdzie w zapiskach tego że takie opłaty będą

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Paź 2022 12:10

Dzień dobry, proszę o kontakt z profesjonalnym pełnomocnikiem. Po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy będzie można udzielić informacji jak przerwać korzystanie z usług portalu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 19% uznało tę odpowiedź za pomocną (21 głosów)