2024.03.16 godz. 09:56 Słupsk, Pomorskie

Rozwod

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Złożyłam papiery rozwodowe w Polsce mieszkam w irl wczoraj dostałam, wiadomość na messenger od mojego jeszcze, męża mamy która została jego pełnomocnikiem że mam wyjaśni dlaczego rozwód ma być za porozumieniem stron czy muszę, jej wyjaśniać czy mogę nie, odpisywać do momentu rozprawy sądowej nie otrzymałam, jeszcze zandycj dokumentów i jest to mama męża i nigdy nie miałyśmy dobrych kontaktów Dorota

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Mar 2024 10:04

Nie, nie musi Pani odpisywać, ani kontaktować się z teściową w tej sprawie. Po otrzymaniu ewentualnej odpowiedzi na pozew, będzie Pani miała możliwość ustosunkować się pisemnie do odpowiedzi. Jeśli potrzebuje Pani pełnomocnika do tej sprawy, zapraszam do kontaktu e-mail: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)