2024.05.17 godz. 11:29 Zamość, Lubelskie

Oszustwo i rodo

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, zostałam z mężem oszukana . Mąż wracał busem gdzie kierowca mówił że prowadzi też biznes może sprzedać taniej ropę i nawet na fakturę wszystko legalnie. Tylko kazał z góry wysłać pieniądze. Wysłaliśmy wtedy nasze ostatnie pieniądze 1300zl bo mieliśmy też dać to ropę rodzicom. Miał przywieźć za kilka dni. Minęło już 2 miesiące ani ropy ani pieniędzy chociaż go straszylismy że inaczej załatwimy sprawę zgłosimy do szefa itp. Wkoncu opisałam go na internecie na różnych stronach licząc że jest więcej poszkodowanych i złożymy pozew zbiorowy oraz żeby ostrzec innych. Dotarł do niego pos

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Maj 2024 16:00

Dzień dobry, w opisanej przez Panią sprawie dostrzegam wątek karny. Zatem może to Pani zgłosić do organów ścigania.