2021.06.01 godz. 16:20 Szczecin, Zachodniopomorskie

Czy mogę skrócić zAkaz

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry , zostało mi zatrzymane prawo jazdy na 4 lata za jazdę pod wpływem środków odurzajacych i to jest moja największa głupota :/ mam natomiast pytanie czy istnieje dla mnie jakas furtka aby zakaz skrócić , dodam ze nigdy nie byłem karany za narkotyki ani zadne przestępstwa , był to mój taki wybryk , zgodziłem sie na samoukaranie. Czy mam jakaś szanse skrócić ten zakaz czy przysłowiowo muszę odpokutować te 4 lata ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Cze 2021 20:26

Dzień dobry, niestety w przypadku skazania za jazdę pod wpływem narkotyków nie ma takiej możliwości.