2023.07.30 godz. 11:56 Puck, Pomorskie

Umowa przedwstępna o pracę

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Zwracam się z zapytaniem. W maju podpisałam umowę przedwstępną o pracę w przedszkolu niepublicznym , którą mam rozpocząć we wrześniu. Kilka dni temu otrzymałam ofertę pracy w przedszkolu publicznym. Oferta druga jest dla mnie korzystniejsza i chciałabym zrezygnować i rozwiązać umowę przedwstępną. Chciałabym uniknąć jakichś przykrych konsekwencji. Proszę o poradę jak najlepiej rozwiązać tą umowę. Iza Renusz

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Lip 2023 09:52

Dzień dobry, proszę o przesłanie skanu/ zdjęcia umowy przedwstępnej na adres e-mail agnieszka@kancealria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)