2020.10.12 godz. 08:33 Wielki Dół, Małopolskie

Dzień potrzebuje prawnika do sprawy rozwodowej

Wyjaśnienie sytuacji

Mąż jest hazardzistą przepuszcza każde pieniądze chce mieć spokój i żyć normalnie proszę o pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Paź 2020 14:41

Dzień dobry, w opisanej sytuacji powinna Pani złożyć pozew o rozwód. Od Pani zależy czy będzie to pozew bez orzekania o winie czy z orzeczeniem winy męża. Jeżeli chciałaby Pani skorzystać z mojej pomocy w napisaniu pozwu, proszę o kontakt mailowy annababiak@gmail.com
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)