2022.06.17 godz. 00:32 Kraków, Małopolskie

Dzwonek elektroniczny z powiadomieniem na telefon

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, mieszkanie spółdzielcze własnościowe, mam zamontowany dzwonek elektroniczny z powiadomieniem na telefon. Spółdzielnia mieszkaniowa wzywa mnie do demontażu dzwonka ponieważ w ich ocenie w sposób nieuprawniony zbieram i przetwarzam dane osobowe. Moje pytanie brzmi: czy mogą zmusić mnie do demontażu?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2022 10:41

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019