2020.01.24 godz. 09:29 Stalowa Wola, Podkarpackie

ergo hestia odmawia wypłacenia odszkodowania powołując się na art 34

Wyjaśnienie sytuacji

koparka ubezpieczona w ergo wycofując uderzyła w mój zaparkowany samochód.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Izabela Odziemiec

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Sty 2020 14:44

Na podstawie informacji które Pan przesłał nie wiem czemu ubezpieczyciel odmówił - zapraszam do kontaktu w celu omówienia dokumentów w sprawie
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)