2021.03.27 godz. 13:01 Warszawa, Mazowieckie

Eyrok prawomocny na 2.5lata.

Wyjaśnienie sytuacji

Eyrok prawomocny na 2.5.partner czeka na bilet do zk.ale ma myśli samobójcze.w tym inne choroby nadciśnienie.przepukline kręgosłupa.czy w tej sytuacji nie może jeszcze apelowac o złagodzenie wyroku zawieszenie lub jakieś kary pieniężne?to toczy się juz

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Artur Ślemp

Rzeszów, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Mar 2021 21:52

Jest dysponuje dokumentacją medyczną o chorobach lub zaświadczeniem od psychiatry o stanie psychiki, można próbować starać się o odroczenie wykonania kary, max na 1 rok. Jeśli wyrok jest prawomocny, nie można już się od niego odwoływać, więc nie wchodzi w grę złagodzenie bądź zawieszenie wyroku.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)