2024.04.04 godz. 08:08 Sulejówek, Mazowieckie

Fakturę do zapłaty za rezygnację z podpisania umowy deweloperskiej

Wyjaśnienie sytuacji

Deweloper wystawił mi fakturę do zapłaty za rezygnację z podpisania umowy deweloperskiej. Nie podpisałam z nim żadnej umowy w tym wstępnej ani rezerwacyjnej. Deweloper twierdzi, że na podstawie ustaleń mailowych, że dojdzie do podpisania umowy deweloperskiej ma prawo naliczyć mi koszty za rezygnację. Straszny mnie, że jeśli nie zapłacę faktury zgłosi mnie do KRD i będzie naliczał odsetki za każdy dzień zwłoki.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Kwi 2024 10:44

Trudno odnieść się do zasadności roszczenia, nie znając treści tych wiadomości e-mail. Jeśli potrzebuje Pani pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu e-mail: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)