2023.08.09 godz. 12:10 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Firma Otto Work Force żąda odemnie pieniędzy nie podając powodu.

Wyjaśnienie sytuacji

Jakieś pół roku temu zakończyłem współprace z firmą Otto Work Force , Dzień przed wyjazdem dostałem pismo na Maila z wiadomościa o zapłacie 2 euro nie wiadomo za co , w tym samym czasie miałem odzyskać swoje 100 euro zwrotnej kaucji za rower której nie otrzymałem a po upomnieniu się o te 100 euro dostałem kolejnego maila który opiewał na kwote 1002 euro . Stwierdziłem ze nie chce mi się bawić z nimi o te 100 euro więc odpuściłem temat i zapomniałem o tej firmie. Aktualnie po 6 miesiącach dostaje kolejnego maila na kwotę 564 (numer sprawy cały czas jest ten sam) .

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sie 2023 14:15

W mojej opinii warto w pierwszzej kolejności ustalić podstawę roszczeń pracodawcy, a następnie odrzucić to roszczenie, jeśli faktycznie jest bezzasadne. Jeśli potrzebuje Pan odpłatnej reprezentacji, zapraszam do kontaktu w tej sprawie: https://adwokatsuski.pl/ (email: slawomir.suski@adwokatura.pl)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)