2022.11.12 godz. 13:04 Katowice, Śląskie

Firma Żabka Polska pozwała mnie o spłatę ponad 26.000 zł z tytułu weksla

Wyjaśnienie sytuacji

Dostałem już sądowy nakaz zapłaty lecz znalazłem Radcę Prawnego który pomógł mi napisać do sądu o odrzucenie pozwu. Sąd odpisał że trzeba uzupełnić jakieś informacje i w związku z tym potrzebuje pomocy ponieważ nie stać mnie płacić 3000 zł za każde napisane pismo do sądu przez obecnego Radcy Prawnego. Chciałem zapytać czy mógłbym liczyć na Państwa pomoc gdyż czasu mam nie za dużo. Z sądu pisma odebraliśmy wszyscy (ja i osoby które podpisały weksel) we czwartek i mam 7 dni na ustosunkowanie się. Mogę oczywiście udostępnić dotychczasowe dokumenty i pisma które dotyczą sprawy. Dziekuje

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Lis 2022 12:53

Jeżeli jest Pan zainteresowanym odpłatną pomocą w sporządzeniu pisma do sądu, zapraszam do kontaktu.