2023.02.12 godz. 23:23 Koło, Lubelskie

Gdzie zgłosić i co napisać w takiej sprawie

Wyjaśnienie sytuacji

Gdzie i w jaki sposób mogę zgłosić ze osoba załatwiła sobie lewe papiery ze pracuje , odbywając wyrok z bransoletą więzienna a wcale nie pracuje i w taki sposób oszukała policję byle moc wychodzić z domu. To jest oszustwo gdzie mogę to zgłosić

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Lut 2023 13:07

Dzień dobry, jeśli uważamy że doszło do popełnienia przestępstwa to można to zgłosić do organów ścigania.

Zmodyfikowano dnia: 13 Lut 2023 13:07