2022.01.09 godz. 10:36 Chrzanów, Małopolskie

Gdzie złożyć pizew rozwodowy i jak napisać.

Wyjaśnienie sytuacji

Mieszkam z mężem w niemczech, ślub zawarliśmy we Włoszech ostatnie wspólne miejsce zamieszkania bylo w Warszawie. Czy mogę pozew złożyć w mojej miejscowości rodzinnej w Chrzanowie? Ślub był rejestrowany w Polsce. Chciałabym otrzymać też pomoc w napisaniu takiego pozwu.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sty 2022 11:45

Mogę pomóc sporządzić Pani taki pozew. Zapraszam do kontaktu na adres e-mail: balik@vp.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)