2020.07.04 godz. 11:58 Kalisz, Wielkopolskie

jak sie mam zachowac w pracy

Wyjaśnienie sytuacji

Hallo, do auta kolezanki z pracy ktos sie wlamal do Auta, widzialam to na facebooku. Nie wiem czemu ona mysli ze ja to bylam, przeczytalam to na facebooku. Jeszcze nie moge dojsc do siebie. Moje Pytanie, ja tego nie zrobilam. Jak ja sie mam zachowac ? Co mam zrobic ? Ja nic nie zrobilam, jak ja mam sie teraz brobic perzd tymi glupotami ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Lip 2020 14:33

może Pani pójść dwoma drogami (wybrać obydwie lub jedną z nich) - wystąpić z roszczeniem z powództwa cywilnego o ochronę dóbr osobistych lub / i wystąpić na drogę karną z art. 212 paragraf 1 i 2 kodeksu karnego lub / i art. 216 paragraf 1 i 2 kodeksu karnego.

Zmodyfikowano dnia: 04 Lip 2020 14:33
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)