2019.03.15 godz. 17:44 Garwolin, Mazowieckie

Hej. Mam wrażenie, ze jestem ofiara piramidy finansowej. Czy można to jakoś sprawdzić?

Wyjaśnienie sytuacji

Od pewnego czasu dzieją sie dziwne rzeczy z moim zdrowiem fizycznym i psychicznym. Jak by cos mi podano jakiś narkotyk bądź cos takiego. Rodzina sie odemnie odwróciła, żona próbuje doprowadzić do rozwodu z mojej winy. Mój stan zdrowia i finanse nie pozwalają sie nawet sensownie bronić. Mam wrażenie, ze jestem ofiara piramidy finansowej i stad te problemy. Czy sa państwo to sprawdzić?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Ekspert casum.pl

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Mar 2019 13:54

Dzień dobry, Pański problem wydaje się być szczególnie zawiły i jest to niezwykle delikatna sprawa. W sytuacji, w której ma Pan dowody, które wskazywałyby na to, że jest Pan ofiarą piramidy finansowej, należałoby taką sprawę zgłosić do organów ścigania.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)